MÖBLER / Skåp & hyllor / Garderobsskåp 4095316
nr 409 5316
Garderobsskåp
Jugend, ek, längd: 88, djup: 50, höjd: 193 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
tisdag 2 maj 2006
Jugend
Från tyskans ungdom; I Frankrike blir namnet Art Nouveau; Den nya stilen.